تبلیغات در ارم بلاگ


» نقاشی قلعه نوشوانشتاین

نقاشی قلعه نوشوانشتاین

اثر قلعه نوشوانشتاین

نقاشی قلعه نوشوانشتاین یک نمایش کاملاً باشکوه از قلعه پادشاه لودویگ دوم باواریاست. این کاخ مربوط به قرن نوزدهم است. این بنا توسط پادشاه لودویگ دوم به عنوان ادای احترام به آهنگساز بزرگ ریچارد واگنر ، که عملاً او را می پرستید ، ساخته شد. بنابراین آدولف هیتلر ، که همچنین یکی از طرفداران فداکار واگنر بزرگ بود و به دنبال بزرگداشت او بود طبیعی است که در دوره ای از زندگی هنری خود نقاشی مربوط به واگنر را بکشد و به گفته من ، شیفتگی وی با واگنر وی را وادار کرد تا این آبرنگ خارق العاده را به یکی از بهترین کارهایش تبدیل کند. عظمت قلعه همانطور که در نقاشی هیتلر دیده می شود طلسم کننده است و همه کسانی که آن را دیده اند نه تنها به دلیل اینکه این اثر هیتلر است آن را ستوده اند بلکه خود این نقاشی به عنوان نمونه ای کلاسیک از هنرهای زیبا در دنیای غرب ظاهر شده است.

14 آبرنگ و نقاشی آدولف هیتلر در یک حراج جنجالی در نورنبرگ 391000 یورو (280،000 پوند) فرخته شد.

چند ایده راحت برای شام مناسب خانم های شاغل مطلب مرتبط چند ایده راحت برای شام مناسب خانم های شاغل

نمایی از قلعه معروف افسانه ای باواریا ، نوشوانشتاین ، بالاترین قیمت 100000 یورویی (71،500 پوند) را در حراج به ارمغان آورد. سایر آثار ، که همگی بین سالهای 1904 و 1922کشیده شده اند و بیشتر آنها با عنوان "هیتلر" امضا شده اند ، شامل نمای ساختمانهای مختلف در وین ، تصویری از پراگ در مه و یک برهنه زن است.


تبلیغات در ارم بلاگ
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  تهران وکیل   |   گردشگری ارم بلاگ   |   خرید آنتی ویروس   |   تور تفليس   |   فروش تجهیزات ویپ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   لینک پرومکس  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله